fbpx

Antalya Piyano Kursu

Deneme Derslerimiz Ücretsizdir

Piyano Kursu

Antalya Konyaaltı’nda yer alan MEB Özel Antalya Sanat Müzik ve Güzel Sanatlar Kursu bünyesinde bulunan piyano atölyemizde derslerimiz aktif olarak devam etmektedir. Rus ekolü ile eğitim almış ve konservatuvar mezunu olan profesyonel piyanist hocalar ile piyano eğitimi almak isteyen çocuklarımıza ve yetişkinlere klasik eğitimin temelleriyle dersler vermekteyiz. Dileyen herkes uzman eğitmenlerimizden piyano dersi alabilir. Ayrıca piyano kurslarımıza katılım sağlayanlara diğer alanlarda indirimler de yapmaktayız. Bunun için herkesin kurslarımızı görmesini ve ücretsiz deneme derslerine katılmasını öneririz.

Piyano Kursunda Hangi Hocalar Eğitim Vermekte?

Piyano derslerinde eğitimler bireysel olarak bire bir dersler olarak işlenir. Rus ekolü ile eğitim almış ve konservatuvar mezunu olan profesyonel piyano sanatçıları eğitimlerimi vermektedir. Bunun dışında her yaşa uygun olarak derslerin anlatımları gerçekleşmektedir. Pedagojik formasyon eğitimi olan hocalarımız küçük yaştaki çocukların kursumuza katılmaları durumunda onların algılarına yönelik olarak dersleri dersleri yönetmektedir.

Bunun dışında piyano dersleri uygulanan müfredat çerçevesinde ve katılımcıların algılama düzeylerine göre ilerlemeye devam edilir.

Kimler Piyano Kursuna Gidebilir?

Piyano derslerine her yaştan katılım sağlayabilir. Özellikle 6 yaşından itibaren profesyonel sanat hayatı dışında çocukların zihinsel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla da piyano eğitimi önem taşımaktadır. Piyano evrensel bir müzik aleti olarak konsantrasyon, beynin her iki lobunda çalışmasını sağlaması ve gelişimi, kas gelişimi ve koordinasyonu ile ilgili olarak da pek çok alanda bireye estetik ve fiziksel olarak fayda sağlamaktadır. Küçük yaşta piyano ile ilgilenen çocuklar, hayatları boyunca algılama ve kavrama konusunda başarılı olur. Bununla birlikte duygusal yetileri ve estetik duygusu gelişir.

Bunlar gibi pek çok sebepten küçük yaştan piyano ile tanışmak bireylerin gelişiminde pozitif bir çizgi çizer. Profesyonel eğitmenlerimize gönül rahatlığı ile çocuklarınızı teslim edip onların bu estetik dünya ile tanışmalarına ve düzeyli bir eğitim almalarını sağlayabilirsiniz. Piyano eğitimlerimiz için bizleri ziyaret edebilir ve ücretsiz tanışma derslerinden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersimize Kayıt Olun